SYMFONIAÆ to pierwszy na rynku polskim, zintegrowany pakiet napisany specjalnie dla środowiska WindowsTM. Wspomaga zarządzanie w małych i średnich firmach. W jego skład wchodzą programy: Finanse i Księgowość, Analizy Finansowe,Środki Trwałe, Kadry i Płace, Płace, Przelewy, Handel, Faktura Pro, Faktura, Mała Księgowość Pro, Sprzedaż.
Programy działają samodzielnie lub współpracują ze sobą wymieniając dane.

SYMFONIAÆ to system: zaprojektowany i wykonany w całości przez polską firmę informatyczną elastyczny w wysokim stopniu zautomatyzowany zdecydowanie przyspieszający pracę umożliwiający dotarcie do wszystkich potrzebnych informacji prosty w obsłudze bezpieczny zapewniający poufność danych stale aktualizowany zgodny ze światowymi standardami - posiada certyfikat IBM NetfinityÆ ServerProvenTM, standardowo współpracuje z MS Office 2000

Wysoką pozycję Systemu na rynku potwierdzają otrzymane wyróżnienia i nagrody. W chwili obecnej SYMFONIAÆ wspomaga zarządzanie w 39 000 firm w Polsce.

MATRIX.PL SA prowadzi bezpłatne prezentacje Systemu Zarządzania SYMFONIAÆ
w siedzibie firmy lub u Klienta. TEL. 0604 174399

PROGRAMY

Finanse i Księgowość
Program realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe - od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez użytkownika zestawień i sprawozdań.
Analizy Finansowe
Program wspomaga i przyspiesza pracę działów finansowo- ekonomicznych w firmie. Umożliwia szybkie przygotowanie dowolnych analiz danych zaewidencjonowanych w programie SYMFONIAÆ Finanse i Księgowość. Wykorzystuje wzbogacony o dodatkowe funkcje arkusz kalkulacyjny MS Excel.
Środki Trwałe
Program ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i umarzanie środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzi ewidencję miejsc użytkowania środków i ich części składowych.
Kadry i Płace
Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracownika i firmy. Umożliwia prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Pozwala na planowanie, ewidencję czasu pracy i płac. Wspomaga rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Płace
Program wspomaga zarządzanie płacami w firmie. Uwzględnia różne sposoby wynagradzania. Przyspiesza comiesięczne i roczne rozliczenia - generuje listy płac, potrzebne zestawienia, druki i raporty, drukuje przelewy. Zapewnia tajność płac. Wspomaga rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Handel
MAGAZYNY, SPRZEDAŻ, USŁUGI, ROZLICZENIA
Program wspomaga sprzedaż i gospodarkę magazynową (pełna ewidencja stanów magazynowych). Umożliwia wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Obsługuje firmy wielooddziałowe. Pozwala prowadzić określoną politykę sprzedaży. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.
Faktura Pro
Program wspomaga obsługę sprzedaży w firmach usługowych i handlowych (nie prowadzących gospodarki magazynowej). Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży. Rozlicza transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Pozwala zaplanować i prowadzić określoną politykę sprzedaży. Obsługuje drukarki fiskalne.
Faktura
Program umożliwia wystawianie wszystkich potrzebnych dokumentów sprzedaży: faktur VAT, dokumentów bez VAT-owych, korekt, a także dokumentów pro forma. Prowadzi kartoteki kontrahentów, towarów i wystawionych dokumentów.
Mała Księgowość Pro
Program przeznaczony jest dla małych firm prowadzących uproszczoną księgowość. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych. Ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych.
Sprzedaż
HANDEL, MAGAZYNY, USŁUGI, ROZLICZENIA
Program obsługuje procesy związane z obrotem towarowym w przedsiębiorstwie. Zapewnia pełną ewidencję ilościową i wartościową towarów i usług. Umożliwia kontrolę należności i zobowiązań, zarówno pod względem wartościowym jak i ilościowym. Pozwala na prowadzenie specyficznej dla firmy polityki sprzedaży.